Dlaczego dom?

 

 

 

 

DLACZEGO DOM?


 

 

tel
SZYBKI
KONTAKT
+48 737 422 422
+48 791 026 036


 

KONTAKT >

Dom jednorodzinny, to najbardziej naturalne środowisko dla człowieka. Przestrzeń, wygoda, garaż przy domu, bezpośredni kontakt z przyrodą, to niezaprzeczalne walory posiadania własnego domu.

Te wszystkie argumenty wyraźnie wskazują, iż kupno domu od naszej Firmy to dobra inwestycja i dobry wybór. My ze swojej strony możemy pomóc w dojściu do tego celu. Wystarczy tylko że skontaktujecie się Państwo z nami.

Co ciekawe luksus posiadania własnego domu w obecnym czasie dzięki porównywalnym kosztom zakupu domu wraz z działką do zakupu mieszkania w bloku w Gorzowie Wielkopolskim, wskazuje naszą ofertę jako trafny wybór. Możliwość posiadania własnego domu jest bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej. Obecnie oprocentowanie kredytu hipotetycznego powoduje możliwość spełnienia swoich marzeń. Zaufaj nam.

JEŻELI ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA – ZADZWOŃ UMÓW SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM

TEL. +48 737 422 422 | +48 791 026 036

ROZUMIEMY POTRZEBY KLIENTÓW

lupinski

map

DOGODNE FORMY FINANSOWANIA!
możliwość kredytowania inwestycji

Co nas wyróżnia?

lupinski_a
STANDARD
- dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na  budowie, a kończąc na przekazaniu DOMU dostosowanego do potrzeb NASZYCH KLIENTÓW.

 

 

lupinski_d


JAKOŚĆ -
współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami,  wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby zaoferować solidne gotowe DOMY.

 

 

lupinski_b
KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO - Naszym klientom zapewniamy komfort i spokojną  przyszłość.

 

 

lupinski_e


NISKA CENA I ZADOWOLENIE KLIENTA 
- Zapewniamy CENĘ niższą niż budowa domu systemem gospodarczym.

pomocPOTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ DO NAS

 

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Firma nasza, jest przedsiębiorstwem z Gorzowa Wielkopolskiego. Początkowo firma była stworzona na własne potrzeby, ale obserwując potrzeby Polaków na lokalnym rynku, poszerzyliśmy nasz horyzont o działalność developerską, która zajmuje się budową malowniczych i przytulnych osiedli domków jednorodzinnych.

W naszych realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone technologie tradycyjne.