Kontakt

 

 

 

 

KONTAKT


 

ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT

logo_m

Biuro Sprzedaży:

+48 737 422 422
+48 791 026 036

e-mail: lupinski@vp.pl


Godziny Otwarcia:

pn. – pt.: 9:00-22:00,
sobota:  9:00-18:00

JEŻELI ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA – ZADZWOŃ UMÓW SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM

TEL. +48 737 422 422 | +48 +48 791 026 036

LUB WYŚLIJ WIADOMOŚĆ E-MAIL KORZYSTAJĄC Z PONIŻSZEGO FORMULARZA:


  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Łupiński Development sp z o.o., SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Jana Pawła II 60/14, 66-400 Gorzów Wlkp. Akceptuję postanowienia obowiązku informacyjnego. Czytaj więcej

  *Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT SP Z O.O., SPÓŁKA KOMAMNDYTOWAz siedzibą w Gorzowie Wlkp. w celu obsługi zapytania złożonego za pośrednictwem formularza kontaktowego. Administratorem danych osobowych jest ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT SP Z O.O., SPÓŁKA KOMAMNDYTOWA który realizuje inwestycję objętą zapytaniem o daną nieruchomość mieszkalną (dalej: „Administrator”).
  * Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT SP Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Gorzowie Wlkp. w celach marketingowych dotyczących prezentacji ofert sprzedaży nieruchomości mieszkalnych realizowanych przez podmioty powiązane ze spółką.
  * Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie przez ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT SP Z O.O., SPÓŁKA KOMAMNDYTOWA informacji marketingowych dotyczących nieruchomości mieszkalnych realizowanych przez spółki powiązane z ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT SP Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Gorzowie Wlkp. za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne. Administratorem danych osobowych jest ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT SP Z O.O., SPÓŁKA KOMAMNDYTOWAz siedzibą: ul. Jana Pawła II 60/14, 66-400 Gorzów Wlkp., nr tel. 791 026 036, adres e-mail: lupinski@vp.pl (dalej: „Administrator”). Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą na adres Administratora: ul. Jana Pawła II 60/14, 66-400 Gorzów Wlkp. albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lupinski@vp.pl


  ROZUMIEMY POTRZEBY KLIENTÓW

  lupinski

  map

  DOGODNE FORMY FINANSOWANIA!
  możliwość kredytowania inwestycji

  Co nas wyróżnia?

  lupinski_a
  STANDARD
  - dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na  budowie, a kończąc na przekazaniu DOMU dostosowanego do potrzeb NASZYCH KLIENTÓW.

   

   

  lupinski_d


  JAKOŚĆ -
  współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami,  wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby zaoferować solidne gotowe DOMY.

   

   

  lupinski_b
  KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO - Naszym klientom zapewniamy komfort i spokojną  przyszłość.

   

   

  lupinski_e


  NISKA CENA I ZADOWOLENIE KLIENTA 
  - Zapewniamy CENĘ niższą niż budowa domu systemem gospodarczym.

  pomocPOTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ DO NAS!

   

  Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  Firma nasza, jest przedsiębiorstwem z Gorzowa Wielkopolskiego. Początkowo firma była stworzona na własne potrzeby, ale obserwując potrzeby Polaków na lokalnym rynku, poszerzyliśmy nasz horyzont o działalność developerską, która zajmuje się budową malowniczych i przytulnych osiedli domków jednorodzinnych.

  W naszych realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone technologie tradycyjne.